Вакансії

23/01/2024
Оператор даних
Наш ідеальний кандидат — сумлінний, відповідальний, у доброму сенсі дотошний, поціновувач упорядкованих даних.
23/01/2024
Data Analyst Team Lead
Наш ідеальний кандидат — лідер та ментор команди аналітиків даних, гуру побудови End2End DataFlow. Розуміється на людях та великих даних. Готовий зануритись в GSBPM та SDMX.
01/09/2023
Аналітик даних (Data Analyst)
Шукаємо крутого Аналітика даних (Data Analyst) для нашої команди в Центрі обробки статистичних даних! Наш ідеальний кандидат — це амбітний та рішучий аналітик, який любить досліджувати й аналізувати великі обсяги даних.
01/09/2023
Тестувальник якості даних data-продукту (Data Quality Engineer)
Наш ідеальний кандидат — досвідчений та енергійний тестувальник якості датапродукту в Центр обробки статистичних даних. Ви гратимете ключову роль у забезпеченні користувачів якісними даними.
01/09/2023
BI аналітик (BI Analyst)
Наш ідеальний кандидат — BI аналітик (BI Analyst), хто гратиме ключову роль у забезпеченні користувачів найкращими візуалізаціями. Ви будете творити магію з даними та використовувати найсучасніші BI інструменти для створення автоматизованих інформаційних панелей та звітів.
01/09/2023
Архітектор
Наш ідеальний кандидат має унікальне поєднання бізнес-зору та технічної експертизи, вміє проєктувати та управляти інфраструктурою даних і системами всередині організації, забезпечувати цілісність даних, безпеку та доступність, узгоджуючи їх із загальними бізнес-потребами та цілями.
01/09/2023
Microsoft O365 Інженер
Наш ідеальний кандидат — це результативний та відповідальний інженер зі знанням Microsoft O365.